סדרות

קונצרטים תשע"ח

 
מס' קורס:  שנה א' 47001, שנה ב' 47002, שנה ג' 47003 - מידע חשוב למשתתפי הקורס

   הנחייה ותיאום: דר' עטרה איזקסון    וחיה זילברפרב

 

סמסטר א'

  1. האופרה הישראלית  לה בוהם מאת פוצ'יני  

 

מנצח: פרנצ'סקו צ'ילופו

 יום א'      26.11.17     בשעה 20:00 

המשכן לאמנויות הבמה      שד' שאול המלך 19 ת"א

 

  1. תזמורת ראשון לציון        

מנצח: אנדרס מוסטונן        סולן: בוריס ברזובסקי  

רחמנינוב - קונצ'רטו מס' 3 לפסנתר ותז., מאהלר - אדאג'יו סימפוניה מס' 10   

פרוקופייב - רומיאו ויוליה סויטה מס' 2

יום א'  10.12.17  בשעה 20:00 

המשכן לאמנויות הבמה      שד' שאול המלך 19 ת"א

 

  1. ג'אז  סנדק הסווינג    Ray Gelato & The Swing Quartet 

 

    Ray Gelato טנור סקסופון ושירה (בריטניה)

   Gunther Kurmayr פסנתר (בריטניה)

    Ivan Kovacevic בס (ספרד)

תופים (ספרד)   Marti Elias Vignals 

 

יום ה'   11.1.18   21:00 

מוזיאון ת"א      שד' שאול המלך 27

 

סמסטר ב'

 

  1. רביעיית כרמל

כינור: רחל רינגלשטיין     כינור: יונה צור

ויולה והנחייה: דר' יואל גרינברג  צ'לו: תמי ווטרמן

ברטוק רביעיית כלי קשת מס' 5, בטהובן רביעיית כלי קשת בפה מז'ור אופ. 135

יום ד' 14.3.18   שעה 19:30   

אולם הקונצרטים    המח' למוסיקה 

 

  1. התזמורת הפילהרמונית 

מנצח: ג'נאנדראה נוזדה   סולן: דיויד גארט, המקהלה הקאמרית פראג

ברוך - קונצ'רטו לכינור,  רוסיני-  סטאבט מאטר

יום א' 29.4.18   בשעה 19:00   

היכל התרבות    הוברמן 1   ת"א

 

  1. הקמראטה  הישראלית ירושלים

  מנצח: אבנר בירון            סופרן:   חן רייס 

הנדלהקנטטה "רודן אכזר היא האהבה"
דיקלה בניאללנעמי
וילה לובוסבאכיאנס ברזילרס מס' 5
הנדל /אריה מתוך האופרה אלצ'ינה: "חזור אלי, כדי שאביט בך"
שוברטסימפוניה מס' 6 בדו מז'ור

יום א'   27.5.18  שעה   20:00 

   מוזיאון ת"א     שד' שאול המלך 27

 

  1. התזמורת האנדלוסית ירושלים - סדרת מזרח מערב

זמרים: נסרין קדרי וזיו יחזקאל

 

'ועידת פסגה' של ארבעת ענקי המוסיקה המצרית
אום כולת'ום, עבד אל ווהאב, פריד אל אטראש ועבד אל חלים חאפז
קלאסיקה מצרית, במפגש בין זמרת מוסלמית וזמר יהודי חרדי על במה אחת

 

 יום א' 10.6.18  שעה   20:00    

המשכן לאמנויות הבמה      שד' שאול המלך 19 ת"א