דבר ראש המחלקה

סטודנטים וסטודנטיות, חברי וחברות סגל יקרים 

בשעה קשה זו בה אנו נמצאים – שלוחה לכם מכאן, מהמחלקה למוזיקה, דאגה רבה והערכה. דאגה ותקווה – שכולנו בריאים ושלמים, מצליחים להתמודד עם התנאים הקשים ועם הבשורות הרעות, והערכה – על גילויי האומץ, ההתגייסות, העזרה ההדדית והלב הרחב שאנו מגלים בעצמנו.

דרכים רבות להתמודד עם מצבים כה קשים ומהסבב הטלפוני שעשינו עמכם הסטודנטים ומפגישות הסגל – אנו רואים עד כמה אנו מוצאים את הדרך המתאימה לנו, הדרך שבה נצליח לעגן את עצמנו תוך כדי הסערה, והדרך שבה נצליח לעגן אחרים הזקוקים לנו. אנו מגלים גם עד כמה למוזיקה, לצלילים, לשירה, לנשימה יכולה להיות השפעה מיטיבה בזמנים כאלו ורבים מאיתנו אף מיישמים זאת עם עצמם, בביתם, ואף במרכזי מפונים ברחבי הארץ. לאלו מכם הזקוקים לקו חם, לאוזן קשבת, או מעוניינים להפנות אחרים (לאו דווקא מהקמפוס) – תוכלו להשתמש בקו החם של האוניברסיטה הנותן מענה מקצועי מסביב לשעון (הקו החם: 03-5318811).

ברכתנו המשותפת לכל אלו שאיבדו יקירים, ולכל אלו שמכירים אחרים שחוו אובדן, לכל אלו שמצפים בדאגה טרופה ליקיריהם שבקו החזית, או לאלו שנעדרים או חטופים. כולנו תקווה שנמצא את הכוחות הנכונים להתמודד עם המצב הקשה בו אנו נמצאים, על כל צעד ועל כל שעל שבו, ושנדע ימים טובים יותר.
 

בדאגה, בהערכה ובאמונה –

אבי גלבוע,

ראש המחלקה למוזיקה

פרופ' אבי גלבוע