לימודי מוזיקה לתואר ראשון

תואר ראשון בלימודי מוזיקה באוניברסיטת בר-אילן הוא מן הוותיקים בארץ וכולל תמהיל של קורסים במגוון תחומים: תולדות המוזיקה המערבית, תיאוריה של המוזיקה ואתנומוזיקולוגיה (חקר המוזיקה החוץ-מערבית והמערבית-מסורתית שנמסרת בעל-פה) כמו גם קבוצות ביצוע (מקהלה והרכבים קאמריים) וקורסי בחירה להעשרה כללית. בנוסף קיימת אפשרות לתואר ראשון במוזיקה במגמת טכנולוגיות מוזיקליות, ניתן לשלב עם התואר גם תעודת הוראה.

תואר הראשון במוזיקה נלמד בהיקף של חד חוגי (92 נ"ז) או דו חוגי (60 נ"ז). במקרה של דו חוגי יש לשלב את הלימודים עם תחום נוסף במחלקה אחרת. במחלקה למוזיקה קיים הסדר עם המחלקה לספרות משווה וניתן ללמוד את שני המסלולים באופן מובנה ובכך ליהנות ממספר נ"ז מופחת ומותאם (דו-חוגי מובנה). במסלול חד חוגי אין צורך להירשם למחלקה נוספת.

סגל המרצים של התואר הראשון מורכב ממגוון מרצים איכותיים המתמחים בתחומי התיאוריה, ההיסטוריה של המוזיקה, האתנו-מוזיקולוגיה והביצוע.

המרכז האקדמי של התואר הראשון הוא ד"ר אבי בר איתן 

להרשמה

להרשמה ומידע נוסף על אודות האפשרויות התואר ראשון במוזיקה באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר כעת דרך עמוד צור קשר, או חייגו: 03-5318405

תנאי קבלה לתואר ראשון במוזיקה

את תנאי הקבלה ניתן לראות בעמוד "מידע למתעניין"

להלן פירוט הקורסים בתואר הראשון חד חוגי (חלוקה לפני שנת לימוד):

מוזיקה תשפ"ד

מוזיקה תשפ"ג

מוזיקה תשפ"ב

מוזיקה תשפ''א

 

להרשמה למסלול לימודי מוזיקה ולמידע נוסף על לימודי מוזיקה באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר כעת דרך עמוד צור קשר, או חייגו: 03-5318405