אולפן הקלטות

 

על האולפן

האקוסטיקה בחדרי ההקלטה והבקרה תוכננה ונבנתה ע"י דודו חוג'א וצוותו.
תכנון הפרויקט: נורי יעקבי, קובי נעים ודודו חוג'א. יועץ אקדמי: פרופ' איתן אביצור.
בינוי: שמואל גן אל, גדי בוגנים. ראש הפרויקט: שמעון דורון.

האולפן החדש מציע אפשרויות הקלטה מגוונות המתאימות במיוחד להקלטת מוסיקאים קלאסיים ואתניים,

ומשלב שלושה חללי עבודה: 

אולם הקונצרטים שבנייתו הושלמה בשנת 2002. נתרם ע"י מרקוס ואן רוזברג, נקרא ע"ש מרגוט רוזנברג-פוליצר ומצטיין באקוסטיקה איכותית ביותר.  באולם 220 מקומות ישיבה, ועל הבמה, פסנתר כנף "סטיינויי" - C
חדר נגנים בגודל 5X6 מ', שמהווה מקום לכ-12 נגנים, רצפת פרקט עץ, ופאנלים אקוסטים מודולריים מעץ.

חדר הבקרה ומיקס בגודל כ-30 מ'

הוראות הגעה?

האולפן ממוקם בקומת הקרקע של המחלקה למוסיקה באוניברסיטת בר אילן. בניין מוסיקה (בניין מספר 1005) ממוקם בקצה הצפוני של האוניברסיטה סמוך לשער הכניסה של גבעת שמואל (שער צפוני).
להגעה מכביש 4 דרום- המשיכו ישר לכוון צפון, אין לפנות בפנייה "בר אילן"  אלא יש לעקוף את האוניבריסטה ולהמשיך בכוון צפון על כביש 4. בצומת קוקה קולה יש לפנות לכוון גבעת שמואל (ימינה).  מייד אחרי הפנייה הראשונה פונים ימינה וממשיכים ברמזור ישר.  שער הכניסה הצפוני ממוקם בצומת המרומזרת הבאה. ("צומת קוקה קולה"). ברמזור פונים ימינה ושוב ימינה. 
להגעה מכביש 4 צפון- פונים ימינה ביציאה של גבעת שמואל ובני ברק הגשר מעל לכביש ארבע וממשיכים ישר. אחרי שני רמזורים מגיעים לכניסה הצפונית של האוניברסיטה (מצד ימין) להגעה  משער הכניסה הראשי של האוניברסיטה- כאמור, אינכם אמורים להגיע לשער הראשי של האוניברסיטה אלא ליציאה של גבעת שמואל.
אם בכל זאת הגעתם לשער הראשי עליכם להקיף את האוניברסיטה. סעו ישר ברחוב מקס ואנה ווב בכיכר העגולה הראשונה המשיכו ישר. כנסו לאוניברסיטה בפניה שמאלה.