תואר ראשון במוזיקה במגמת טכנולוגיות מוזיקליות

סגל ההוראה בתוכנית:

 

מספר שעות לימוד: 92 נ"ז

תואר ראשון במוזיקה במגמת טכנולוגיות מוזיקליות

המגמה לטכנולוגיות מוזיקליות לתואר ראשון מאפשרת לסטודנטים בעלי נטייה מוזיקלית וטכנולוגית להתפתח וליישם את הטכנולוגיות העכשוויות ביצירה והפקה מוזיקלית. הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי כישורים רב תחומיים, שלהם יצירתיות והבנה טכנית גם יחד.
אם אתם מבצעים, יוצרים, אנשי סאונד או מפיקים, או אם אתם מלחינים של מוזיקה אומנותית או פופולרית שרוצים להרחיב את הידע שלכם, לעבוד באולפן הקלטות ולשלב מערכות טכנולוגיות מתקדמות בעבודתכם, אצלנו תקבלו את הכלים והידע הנדרש להיכרות מעמיקה עם התחום.

קורסים הנלמדים במגמה:

אקוסטיקה, קוגניציה מוזיקלית, תכנות אלגוריתמי, סוגיות במוזיקה וטכנולוגיה מאתמול למחר, עבודה באולפן הקלטות מקצועי לצרכי הפקה מוזיקליים, קומפוזיציה ואלתור בזמן אמת עם מחשבים, סינתזה, מוזיקה ו- AI, פרויקטים ועריכה דיגיטלית.

תוכנות בהם מתמחים הסטודנטים: Max/msp/Jitter, Supercollider, Ableton, Max for Live, Cubase
הלימודים מתקיימים במעבדת מחשבים ובאולפן הקלטות מקצועי של המחלקה. קונצרט סיום מסלול הלימודים הוא ההזדמנות של הסטודנטים להציג את פועלם המוזיקלי ולהתנסות הלכה למעשה בהקמת הציוד הטכנולוגי הנדרש להפקתו.

 

להרחבה נוספת אודות הקורסים במגמה

 

להרשמה לתואר ראשון במוזיקה במגמת טכנולוגיות מוזיקליות ולמידע נוסף אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318405

 

שימו לב:

להרשמה