תואר ראשון במוזיקה במגמת טכנולוגיות מוזיקליות

סגל ההוראה בתוכנית:

פרופ' שי כהן, ראש התוכנית למוזיקה, טכנולוגיה ומדיה חזותית
פרופ' בטי אוליברו- מרצה
 

מספר שעות לימוד: 92 נ"ז

להרשמה

תואר ראשון בטכנולוגיות מוזיקליות

המסלול לטכנולוגיות מוזיקליות לתואר ראשון מאפשר לסטודנטים בעלי נטייה מוזיקלית וטכנולוגית להתפתח וליישם את הטכנולוגיות העכשוויות ביצירה והפקה מוזיקלים. הלימודים מתאימים במיוחד לבעלי כישורים רב תחומיים, שלהם יצירתיות והבנה טכנית גם יחד.
אם אתם מבצעים, יוצרים, אנשי סאונד או מפיקים, או אם אתם מלחינים של מוזיקה אומנותית או פופלרית שרוצים להרחיב את הידע שלכם, לעבוד באולפן הקלטות ולשלב מערכות טכנולוגיות מתקדמות בעבודתכם, אצלנו תקבלו את הכלים והידע הנדרש להיכרות מעמיקה עם התחום.

קורסים הנלמדים במסלול:

אקוסטיקה, קוגניציה מוזיקלית, תכנות אלגוריתמי, סוגיות במוזיקה וטכנולוגיה מאתמול למחר, עבודה באולפן הקלטות מקצועי לצרכי הפקה מוזיקליים, קומפוזיציה ואלתור בזמן אמת עם מחשבים, סינתזה, מוזיקה ו- AI, פרויקטים ועריכה דיגיטלית.

תוכנות בהם מתמחים הסטודנטים: Max/msp/Jitter, Supercollider, Ableton, Max for Live, Cubase
הלימודים מתקיימים במעבדת מחשבים ובאולפן הקלטות מקצועי של המחלקה. קונצרט סיום מסלול הלימודים הוא ההזדמנות של הסטודנטים להציג את פועלם המוזיקלי ולהתנסות הלכה למעשה בהקמת הציוד הטכנולוגי הנדרש להפקתו.

להרשמה לתוכנית לטכנולוגיות מוזיקליות ולמידע נוסף אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפון: 03-5318405

** שימו לב! ניתן לשלב תואר ראשון בטכנולוגיות מוזיקליות עם תואר ראשון בהנדסת חשמל. לפרטים נוספים ראו: לימודי מוזיקה ולימודי הנדסת חשמל

ולהסבר על קורסי התמחות לחצו על הקישורים הבאים:

 פירוט המסלולים - מידע למועמד